Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

O nas

O nas

Od niepamiętnych czasów muzyka towarzyszyła człowiekowi, wywierając znaczący wpływ na jego życie. Doprowadziło to do tego iż człowiek zapragnął muzyką archiwizować, nie tylko w formie zapisów nutowych, ale także przy wykorzystaniu rozwijającego się postępu technologicznego, zapisując dźwięk. Tak właśnie narodziła się gałąź gospodarki światowej  zwana rynkiem wydawniczym, muzycznym… Każdy z nas w jakiś sposób jest jego odbiorcą i częścią zarazem.  Trzeba przyznać że coraz trudniej jest nam potencjalnym odbiorcom, poruszać w gąszczu informacji jakie docierają zewsząd, ilość sklepów stacjonarnych w których pracują pasjonaci spadła drastycznie, dlatego czasami mamy  trudności z wyborem np. płyty winylowej do swojej kolekcji… Mając na względzie te uwarunkowania, chcemy tworzyć z Wami tę stronę. Mamy nadzieję że będzie ona dla Państwa nie tylko sklepem internetowym , ale także miejscem gdzie będziemy mogli poszerzać swe horyzonty oraz wpływać na gusta muzyczne, tworząc możliwość dyskusji , recenzowania wydawnictw muzycznych, samoistnie i w sposób zupełnie naturalny będziemy mogli dzielić się swoimi wrażeniami. Te wszystkie informacje  będzie można znaleźć właśnie w jednym miejscu bez potrzeby serfowania po dziesiątkach stron internetowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo , płyty winylowe, płyty CD, pliki audio nie tylko wielkich wytwórni płytowych ale także, małych, czasami niezależnych oficyn wydawniczych, do których trudno jest dotrzeć…